Klubowa Wigilia za nami

Są takie dni, kiedy serce rośnie i radość otacza nas wszystkich. Takim dniem był 22 grudnia 2018 r. Po kilku tygodniach przygotowań, przy jednym wigilijnym stole zasiedli KP Polonia Bydgoszcz, Polonia Bydgoszcz, Klub Kolarski Polonia Bydgoszcz, Integracyjny Klub Sportowy Polonia Bydgoszcz. Blisko 350 osób, zawodnicy, trenerzy, sponsorzy, działacze, rodzice, kibice, przedstawiciele mediów, zaproszeni goście w tym m.in. Z-ca Prezydenta Pan Mirosław Kozłowicz, Pani Przewodnicząca Rady Miasta Monika Matowska, Wiceprezes PZPN Pan Eugeniusz Nowak, Zastępca Dyrektora Wydziału Edukacji i Sportu Pan Adam Soroko , radni Rady Miasta, pracownicy Urzędu Miasta i wiele osób związanych z Biało-Czerwonymi. W gościnnych progach Szkoła Podstawowa nr 31 w Bydgoszczy i przychylności Pani Dyrektor Aleksandra Kuś, mogliśmy wspólnie świętować w radosnych nastrojach. Uroczystość jak zawsze profesjonalnie poprowadził Jarek Brzeski Konferansjer a oprawą techniczną zajęła się niezawodna firma ProEvent Team. Nie sposób w tym miejscu wyrazić wdzięczność wszystkim, jednak kierujemy najszczersze podziękowania tym, którzy przyczynili się do tej wspaniałej uroczystości.

W imieniu Zarządu KP POLONIA Bydgoszcz,

serdecznie dziękuję,