Trampkarze zdobyli Janikowo!

Zawodnicy Trenera Mateusza Winiarskiego w sobotę 20.01. uczestniczyli w turnieju Unia Janikowo Cup. Młodzi piłkarze Polonii w fazie grupowej turnieju rozegrali 4 spotkania z czego 3 mecze wygrali oraz jedno spotkanie zremisowali, co skutkowało zajęciem pierwszego miejsca w grupie oraz awansem do półfinału. Na tym etapie zawodów rywalem biało-czerwonych byli zawodnicy bydgoskiego Chemika. Mecz zakończył się wygraną naszych zawodników 1:0 i awansem do finału, gdzie po raz drugi tego dnia spotkaliśmy się z drużyną Unii Gniewkowo i po raz drugi okazaliśmy się lepsi wygrywając 3:0.

Biało-czerwoni wystąpili w składzie: Adrian Marciniak, Maksymilian Gaul, Jakub Dobrowolski, Fabian Trynkiewicz, Kacper Dyksa, Tomasz Podlaski, Dominik Bąk, Mateusz Bartchodzie, Kacper Lewandowicz oraz Szymon Sobczak.