zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Służewo
Pauza
Wisła Dobrzyń
3:2
Start Radziejów
Dwunastka Włocławek
6:0
Unia Choceń
MGKS Lubraniec
1:2
Kujawiak Kowal
Jedynka II Aleksandrów Kujawski
2:0
Piast Bądkowo
Wicher Wielgie
2:1
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Jedynka II Aleksandrów Kujawski
Kujawiak Kowal
9:0
Start Radziejów
MGKS Lubraniec
1:5
Dwunastka Włocławek
Piast Bądkowo
4:0
Wisła Dobrzyń
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
0:7
Orzeł Służewo
Unia Choceń
0:9
Wicher Wielgie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Dobrzyń
Pauza
Jedynka II Aleksandrów Kujawski
5:0
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
Start Radziejów
3:5
Piast Bądkowo
Dwunastka Włocławek
3:3
Kujawiak Kowal
Wicher Wielgie
1:2
MGKS Lubraniec
Orzeł Służewo
9:0
Unia Choceń
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Start Radziejów
Unia Choceń
1:5
Jedynka II Aleksandrów Kujawski
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
1:2
Wisła Dobrzyń
Dwunastka Włocławek
3:0
Wicher Wielgie
Kujawiak Kowal
5:0
Piast Bądkowo
MGKS Lubraniec
0:5
Orzeł Służewo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Bądkowo
Pauza
Start Radziejów
0:3
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
Orzeł Służewo
1:1
Dwunastka Włocławek
Wicher Wielgie
0:2
Kujawiak Kowal
Wisła Dobrzyń
1:1
Unia Choceń
Jedynka II Aleksandrów Kujawski
0:0
MGKS Lubraniec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Kujawiak Kowal
Pauza
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
1:2
Piast Bądkowo
Unia Choceń
2:3
Start Radziejów
Wicher Wielgie
0:3
Orzeł Służewo
MGKS Lubraniec
4:0
Wisła Dobrzyń
Dwunastka Włocławek
3:0
Jedynka II Aleksandrów Kujawski
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
Wisła Dobrzyń
1:3
Dwunastka Włocławek
Start Radziejów
2:6
MGKS Lubraniec
Orzeł Służewo
1:1
Kujawiak Kowal
Jedynka II Aleksandrów Kujawski
3:0
Wicher Wielgie
Piast Bądkowo
3:2
Unia Choceń
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Choceń
Pauza
Dwunastka Włocławek
5:0
Start Radziejów
Orzeł Służewo
2:2
Jedynka II Aleksandrów Kujawski
Wicher Wielgie
6:0
Wisła Dobrzyń
MGKS Lubraniec
3:2
Piast Bądkowo
Kujawiak Kowal
10:0
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
MGKS Lubraniec
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
2:1
Unia Choceń
Wisła Dobrzyń
0:5
Orzeł Służewo
Start Radziejów
1:8
Wicher Wielgie
Piast Bądkowo
0:4
Dwunastka Włocławek
Jedynka II Aleksandrów Kujawski
3:4
Kujawiak Kowal
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedynka II Aleksandrów Kujawski
7:0
Wisła Dobrzyń
Kujawiak Kowal
7:1
Unia Choceń
Orzeł Służewo
5:0
Start Radziejów
Wicher Wielgie
4:0
Piast Bądkowo
MGKS Lubraniec
6:0
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Radziejów
0:13
Jedynka II Aleksandrów Kujawski
Unia Choceń
2:1
MGKS Lubraniec
Piast Bądkowo
1:1
Orzeł Służewo
Wisła Dobrzyń
0:9
Kujawiak Kowal
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
0:7
Dwunastka Włocławek
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Radziejów
1:1
Wisła Dobrzyń
Piast Bądkowo
1:0
Jedynka II Aleksandrów Kujawski
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
0:11
Wicher Wielgie
Kujawiak Kowal
1:1
MGKS Lubraniec
Unia Choceń
0:5
Dwunastka Włocławek
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Radziejów
1:7
Kujawiak Kowal
Wisła Dobrzyń
3:5
Piast Bądkowo
Dwunastka Włocławek
0:2
MGKS Lubraniec
Wicher Wielgie
2:0
Unia Choceń
Orzeł Służewo
9:0
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
0:13
Jedynka II Aleksandrów Kujawski
Piast Bądkowo
5:0
Start Radziejów
Unia Choceń
0:6
Orzeł Służewo
Kujawiak Kowal
2:2
Dwunastka Włocławek
MGKS Lubraniec
0:1
Wicher Wielgie
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedynka II Aleksandrów Kujawski
10:1
Unia Choceń
Piast Bądkowo
0:3
Kujawiak Kowal
Orzeł Służewo
4:0
MGKS Lubraniec
Wisła Dobrzyń
2:0
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
Wicher Wielgie
0:1
Dwunastka Włocławek
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
MGKS Lubraniec
2:1
Jedynka II Aleksandrów Kujawski
Unia Choceń
2:2
Wisła Dobrzyń
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
0:0
Start Radziejów
Kujawiak Kowal
2:4
Wicher Wielgie
Dwunastka Włocławek
1:0
Orzeł Służewo
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Służewo
0:2
Wicher Wielgie
Wisła Dobrzyń
1:2
MGKS Lubraniec
Start Radziejów
3:3
Unia Choceń
Piast Bądkowo
6:0
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
Jedynka II Aleksandrów Kujawski
4:0
Dwunastka Włocławek
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Wielgie
1:1
Jedynka II Aleksandrów Kujawski
Dwunastka Włocławek
7:0
Wisła Dobrzyń
MGKS Lubraniec
8:0
Start Radziejów
Unia Choceń
1:4
Piast Bądkowo
Kujawiak Kowal
0:1
Orzeł Służewo
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
0:6
Kujawiak Kowal
Wisła Dobrzyń
0:4
Wicher Wielgie
Start Radziejów
0:6
Dwunastka Włocławek
Piast Bądkowo
1:3
MGKS Lubraniec
Jedynka II Aleksandrów Kujawski
1:2
Orzeł Służewo
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Wielgie
2:0
Start Radziejów
Orzeł Służewo
1:0
Wisła Dobrzyń
Unia Choceń
4:2
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
Dwunastka Włocławek
6:0
Piast Bądkowo
Kujawiak Kowal
4:0
Jedynka II Aleksandrów Kujawski
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
0:6
MGKS Lubraniec
Start Radziejów
0:7
Orzeł Służewo
Unia Choceń
0:10
Kujawiak Kowal
Piast Bądkowo
1:6
Wicher Wielgie
Wisła Dobrzyń
3:2
Jedynka II Aleksandrów Kujawski
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
MGKS Lubraniec
9:0
Unia Choceń
Orzeł Służewo
0:1
Piast Bądkowo
Kujawiak Kowal
5:3
Wisła Dobrzyń
Dwunastka Włocławek
7:0
ASPN Viking Aleksandrów Kujawski
Jedynka II Aleksandrów Kujawski
6:1
Start Radziejów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości