Połączyła nas Polonia

Szanowni Państwo,

Nieprzypadkowo zwracamy się do Państwa. Wierzymy, że losy sekcji piłkarskiej Klubu Piłkarskiego Polonia Bydgoszcz nie pozostają Państwu obojętne. Klubu, który na przestrzeni lat dostarczał nam wszystkim wielu sportowych wrażeń, emocji i z pewnością ciekawych doświadczeń. Klubu, dzięki któremu nawiązaliśmy bliższe i dalsze znajomości nierzadko przekształcające się w relacje przyjacielskie. I w końcu Klubu, który pozwolił nam na wykształcenie wielu cech charakteru przydatnych nam w życiu codziennym.

Dziś sekcja piłkarska Klubu Piłkarskiego Polonia to:

1) I zespół seniorów,

2) jedenaście drużyn młodzieżowych:

- w tym sześć zespołów w ramach klas sportowych o profilu piłka nożna w Zespole Szkół nr 10, ul. Karłowicza 2 w Bydgoszczy;

3) grupy naborowe rocznika 2008 – 2011.

Łącznie około 260 zawodników zrzeszonych w strukturach klubu KP Polonia, uczestniczących w rozgrywkach K-P ZPN.

Potrzeby finansowe i organizacyjne z tym związane są bardzo duże. Co roku staramy o przyznanie dotacji miejskich tak by sprostać wyzwaniu, jakim niewątpliwie jest szkolenie tak dużej grupy zawodników. Jednakże dotacja, którą otrzymujemy z tego tytułu pokrywa jedynie w części nieodzowne koszty. Wspierają nas także rodzice dzieci zrzeszonych w strukturach klubu.

Dążymy do zapewnienia naszym wychowankom jak najbardziej korzystnych warunków treningowych. Liczymy na to, iż w niedługiej perspektywie uda się wychować grupę zawodników, która regularnie zasilać będzie I zespół. Chcemy by taka sytuacja była normą i regułą panującą w klubie a nie nielicznym wyjątkiem. Wierzymy, że niebawem na 100-lecie istnienia naszego klubu, I zespół seniorów będą zasilać w zdecydowanej większości wychowankowie, a drużyna z powodzeniem będzie rywalizować na boiskach w wyższej klasie rozgrywkowej.

Zarząd Klubu tworzymy my, ludzie wychowani w szatniach i na boiskach przy ulicy Sportowej 2. Robimy to wszystko społecznie, z pasji i szacunku do miejsca, które nas wychowało jako ludzi, bo…

Połączyła nas POLONIA !!!

W dobie dzisiejszych czasów, trudnych pod względem niezbędnych nakładów finansowych oraz ogromnej konkurencji w dziedzinie szkolenia młodzieży (prywatne Szkółki i Akademie Piłkarskie oraz inne kluby sportowe zrzeszające młodzież) każde z Państwa strony wsparcie pozwoliłoby Nam na skuteczniejszą realizację określonych celów. Wsparcie także i to finansowe.

Jesteśmy otwarci na każdą, możliwą do zrealizowania przez nas formę marketingu, którą omówimy na spotkaniu w dogodnym dla Państwa terminie.

Prosimy o kontakt drogą mailową na adres: kppolonia@gmail.com