Polonijna Wigilia za nami

W minioną sobotę 16 grudnia, w gościnnych progach Szkoły Podstawowej Nr 31, odbyło się tradycyjne świąteczne spotkanie bydgoskiej Polonii.

Na uroczystości pojawili się przedstawiciele trzech istniejących biało-czerwonych sekcji - piłki nożnej, żużla oraz lekkiej atletyki. Łączna liczba zaproszonych gości wyniosła 100 osób. Podczas spotkania opłatkowego nie mogło zabraknąć również przyjaciół klubu i reprezentantów stowarzyszeń kibiców.

Wśród gości honorowych znaleźli się Pan Dyrektor Adam Soroko i Pan Marek Wiśniewski z Wydziału Edukacji i Sportu UM Bydgoszczy, Pani Dyrektor Aleksandra Kuś z SP 31, gdzie funkcjonują klasy sportowe pod patronatem Polonii, oraz Ksiądz Robert Szczepański diecezjalny duszpasterz ds. sportu, który poprowadził na początku wspólną modlitwę.

Spotkanie przebiegło w miłej, rodzinnej atmosferze, a życzeniom i dobrym słowom nie było końca.

Raz jeszcze dziękujemy wszystkim za przybycie i za ten cudownie spędzony wspólnie czas!