Polonia ze Sponsorem Technicznym!

Polonia ze Sponsorem Technicznym!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Sponsorem Technicznym Klubu Piłkarskiego "POLONIA" Bydgoszcz została firma MASITA. Umowa pomiędzy stronami została podpisana na 4 lata.

Na zbliżający się sezon 2017/2018 Sponsor Techniczny klubu - firma Masita, przygotowała dwa modele strojów meczowych. Stroje z założenia miały być proste - oparte na barwach klubowych, ale też nowoczesne ze względu na krój - najnowsze trendy. Oczywiście podstawowym kompletem będzie biało-czerwony pasiak z białymi spodenkami. Drugi zestaw to czarno-czerwony pasiak i czarne spodenki.

                     

Stroje meczowe wykonane są z materiału Poliester Climatech o gramaturze 240 gram, w którego składzie 18% stanowi mieszanka elastanu i lycra'y. To sprawia, że koszulki dopasowane są do sportowej sylwetki zawodników, ma to też praktyczne znaczenie na boisku. Oczywiście materiał charakteryzuje się przede wszystkim doskonałą oddychalnością i wytrzymałością. O komforcie użytkowania decyduje fakt wykonania koszulek w technologii pełnej sublimacji bezpośredniej.

O FIRMIE MASITA:

Masita obecna jest na rynku od ponad 45 lat. Postrzegana jest jako producent wysokiej jakości odzieży i akcesoriów sportowych, dostępnych w ponad 40 krajach na całym świecie. Nasza oferta to nie tylko produkty pod marką Masita. W naszym portfolio znajdziecie Państwo także angielską markę Sells – producent rękawic, odzieży i akcesoriów dla bramkarzy. Prawdopodobnie najlepszy produkt na świecie w tej kategorii. Sportdoc – akcesoria i produkty medyczne. Sportquip – akcesoria i produkty treningowe.

                   

Na rynku polskim jesteśmy obecni od kilku lat, ale dopiero ekspansja jaką przeprowadziliśmy w 2012 roku, pozwoliła nam wypłynąć na szerokie wody. To właśnie wtedy zaprezentowaliśmy naszą markę na boiskach T-mobile Ekstraklasy. W niższych ligach reprezentują nas kolejne kluby. Produkty Masita to nie tylko piłka nożna. To wszelkie dyscypliny sportowe, to jednak przede wszystkim teamsport. Współpracujemy z najlepszymi bramkarzami w najsilniejszych ligach na świcie – Victor Valdes, Keylor Navas, Simon Mignolet, Anders Lindegaard, Asmir Begovic. Oczywiście także w Polsce – Radosław Cierzniak, Maciej Gostomski, Mariusz Pawełek, Michał Miśkiewicz, Emilijus Zubas i wielu, wielu innych. Moglibyśmy tak jeszcze długo wymieniać.

Co nas charakteryzuje – jakość i funkcjonalność naszych produktów, przede wszystkim. Do tego serwis posprzedażowy na najwyższym poziomie. Eksperci Masita są do Państwa dyspozycji. Staramy się być dla Państwa przede wszystkim partnerem. Współpraca ponad wszystko, a współpraca to nie tylko sprzedaż produktu. Dajemy naszym klientom coś więcej, model współpracy z jakim nie mieliście Państwo jeszcze do czynienia. Serdecznie zapraszamy!

Dziękujemy, że jesteście z nami! Razem możemy więcej!

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości