Młoda Polonia nie zwalnia tempa

Polonia Bydgoszcz zajmuje 3 miejsce w turnieju halowym UNIA CUP 2018!

Pierwszy turniej eliminacyjny zakończył się awansem drużyny Polonii do dalszych rozgrywek (do turnieju finałowego UNIA CUP).

Zespół wyszedł z pierwszego miejsca z grupy A (dwie wygrane, jedna przegrana), wygrał ćwierćfinał, a w półfinale... Przegrana w karnych (w meczu 2:2) z drużyną SP Zawisza. Mecz o 3 miejsce wygraliśmy w rzutach karnych (w meczu 1:1) i Ci sami zawodnicy dostali szansę jeszcze raz spróbować swoich sił w tym stałym fragmencie gry. Za drugim razem pewni siebie oddawali skuteczne strzały i zapewnili sobie miejsce na podium i awans do Turnieju finałowego 12.01.2019. Czekamy na sobotę, bo w tym samym miejscu w kolejnym turnieju eliminacyjnym zmierzy się drugi zespół Polonii.

Osobne gratulacje dla Marcela Sulwińskiego, który został królem strzelców turnieju zdobywając 6 bramek!

Gratulacje dla zespołu!