Klub Piłkarski Polonia dla Alicji!

Klub Piłkarski Polonia dla Alicji!

Niezmiernie miło jest nam poinformować, iż Klub Piłkarski „Polonia” dołączył do akcji zbierania nakrętek na rzecz małej Alicji Ślażyńskiej z Brodnicy, która cierpi na rzadką chorobę – Zespół Retta.

Alicja to dziesięcioletnia pogodna dziewczynka walcząca z chorobą, która nie pozwala jej mówić, ani prawidłowo się poruszać. Mimo tego, jej rodzice dzielnie walczą o powrót do zdrowia dla swojej córki. Jako środowisko sportowców i działaczy Polonii Bydgoszcz nie możemy zostać obojętni na tę sytuację.


Dlatego zachęcamy wszystkich naszych kibiców i sympatyków do włączenia się w niniejszą akcję. Najbliższe spotkanie rozegramy w sobotę 16 września o godzinie 11:00 przeciwko zespołowi BKS Sparta Brodnica(drużyna z rodzinnego miasta Alicji). Będzie to zatem doskonała okazja, aby oficjalnie zainaugurować zbiórkę nakrętek i w ten sposób pokazać solidarność z potrzebującą pomocy dziewczynką.

Ze swej strony możemy dodać, iż nasz klub współpracuje na co dzień z producentem wodyEVA Zdrój, dzięki czemu na bieżąco będziemy dostarczać nakrętki potrzebne do rehabilitacji małej pacjentki.

Zbiórki nakrętek odbywać się będą podczas domowych spotkań Polonii Bydgoszcz przy ul. Sportowej 2. Osoby chcące umówić się indywidualnie na przekazanie nakrętek zachęcamy do kontaktu drogą mailową (kppolonia@gmail.com) lub poprzez wiadomość prywatną na fb.

#PoloniaDlaAlicji

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości