Dobry start Juniorów

Zespół Juniora Starszego w pierwszym oficjalnym tegorocznym pojedynku pokonał Lecha Dobre 2:1.

W pierwszej połowie nasz zespół stworzył sporo sytuacji bramkowych, z których dwie udało się zamienić na gole. Dwukrotnie do siatki trafiał Łukasz Chruścicki (3', 34') po dośrodkowaniach z prawej strony Łotoszyńskiego a następnie Bończyka.

W drugiej połowie nastąpiły dwie wymuszone zmiany - za Bończyka i Manikowskiego na boisku pojawili się Kurlus oraz Kopański. Polonia prowadziła grę, starając się podwyższyć wynik, jednak cały czas brakowało skuteczności. Trzykrotnie w sytuacjach sam na sam z naszymi napastnikami górą był bramkarz drużyny Lecha, tyle też samo razy piłka zatrzymywała się na obramowaniu bramki rywali. Pod koniec spotkania goście z Dobrego, zaczęli groźnie kontratakować, czego efektem był gol na 2:1 w 86' spotkania. W końcówce meczu na zmiany weszli również Tadych oraz Tkaczyk (Łotoszyński, Łoboda).

KP Polonia Bydgoszcz - Lech Dobre 2:1 (2:0)