Na początek wicelider!

W pierwszym oficjalnym pojedynku w 2018 roku zmierzymy się na stadionie przy ul. Słowiańskiej 7 z zajmującą drugą lokatę w ligowej tabeli Kujawianką Izbica Kujawska.

Podopieczni trenera Włodzimierza Koreckiego w okresie przygotowawczym rozegrali aż 12 meczów sparingowych, które miały na celu odpowiednio wprowadzić zespół w wiosenne pojedynki o punkty. Jak wiadomo w 18 kolejce spotkań Polonia ze względu na zły stan murawy w Jabłonowie Pomorskim zmuszona była pauzować. Natomiast nasz najbliższy rywal w minioną sobotę pokonał przed własną publicznością Wisłę Nowe 3:1.

W poprzednim spotkaniu pomiędzy naszymi zespołami, który odbył się 12 sierpnia 2017 roku w Izbicy Kujawskiej, górą byli gospodarze którzy wygrali 4:3 (2:1). Ambitnie grający tego dnia biało-czerwoni do samego końca walczyli o odwrócenie losów meczu, jednak bramki Kardasza, Sawickiego oraz Kubackiego nie wystarczyły by wrócić do Bydgoszczy z przynajmniej jednym punktem.

Jak będzie tym razem? Bez wątpienia czekają nas wielkie piłkarskie emocje, na które wszystkich serdecznie zapraszamy. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 11:00.

Obsada sędziowska:

• Bartosz Burkiewicz (Sępólno Krajeńskie)
  • Łukasz Boinski (Sadki)
  • Dariusz Burkiewicz (Sępólno Krajeńskie)

Prognoza pogody:

• Temperatura: 5°C,
  • Zachmurzenie: duże
  • Wilgotność: 75%
  • Wiatr: 13 km/h

KP Polonia Bydgoszcz - Kujawianka Izbica Kujawska | sobota 24 marca 2018 r. | godz. 11:00 | ul. Słowiańska 7

Pozostałe pary 19 kolejki:

Orlęta Aleksandrów Kujawski - Notecianka Pakość