Kompania Piwowarska z Polonią!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że do grona sponsorów KP Polonia Bydgoszcz dołącza Firma Kompania Piwowarska S.A. właściciel marek: Tyskie, Lech, Żubr, Dębowe Dojrzałe Mocne, Redd’s, Pilsner Urquell, Gingers, Wojak, Grolsch, Książęce oraz Kozel.

Kompania Piwowarska skupia trzy browary o wieloletniej historii: Tyskie Browary Książęce (rok założenia - 1629), Browar Dojlidy w Białymstoku (1768) i Lech Browary Wielkopolski w Poznaniu (1895). To w nich warzone są najchętniej wybierane przez Polaków piwa, między innymi: Żubra, Tyskie, Lecha, Dębowe, Redd’sa oraz kolekcję specjalności Książęcego. Sprawdzone receptury, naturalne składniki, nieskazitelna czystość w browarach a przede wszystkim umiejętności doświadczonych piwowarów - to wszystko sprawia, że warzone przez Kompanię Piwowarską piwa są cenione w Polsce i za granicą.

Jako firma odpowiedzialna społecznie troszczy się o ludzi i środowisko wokół nas. Realizując strategię „Postaw na piwo” promuje odpowiedzialność i umiarkowanie w spożywaniu alkoholu, szkoli sprzedawców, oszczędza wodę i energię, wspiera rozwój swoich partnerów biznesowych i angażuje się w wolontariat. Ma zaszczyt być sponsorem wielu lokalnych drużyn.

Logo marki Tyskie pojawiło się na koszulkach kompletów meczowych drużyny seniorów KP Polonia Bydgoszcz.