Po raz trzeci uczcimy pamięć "Buły"!

W dniu jutrzejszym na stadionie Polonii odbędzie się III MEMORIAŁ JANUSZA BŁAWATA - Legendy naszego klubu, zawodnika, trenera, opiekuna i wychowawcy.

W ramach tego wydarzenia zebrani goście odwiedzą miejsce spoczynku Janusza Bławata, a następnie o godzinie 12:00 na murawę obiektu przy ul. Sportowej 2 wybiegną dwa zespoły - PODOPIECZNYCH TRENERA "BUŁY" orazPRZYJACIÓŁ KLUBU POLONIA. Oba zespoły zmierzą się w towarzyskiej potyczce (2x30 minut).

Na boisku pojawią się, m.in. Panowie Podraza, Matysiak tata i syn, Cedro, Świątkowski, Korecki, Kopaczewski, Wyrwas, Skierecki, Feddek, Glamowski, Migawa, Olejnik tata i syn, Siewierski, Błaszczyk, Magowski, Sztuba, Orkiszewski, Karolewski, Błażejak, Bruski, Migawa, Urbanek, Szymandera, Szulakowski tata i syn, Mederski, Wojtowicz i wielu, wielu innych!

Sędzią tego jakże prestiżowego spotkania będzie niezastąpiony Adam Lyczmański.

Po piłkarskich wyczynach wszyscy będą obecni na spotkaniu IV ligi KP Polonia Bydgoszcz - KS Legia Chełmża, a po nim przyjdzie czas na wspólne biesiadowanie i wspomnienia. Wielkie emocje gwarantowane!