KP Polonia po wyborach

W siedzibie KP Polonia Bydgoszcz odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze. Ustępujący włodarze klubu podsumowali mijającą kadencję a następnie dokonano wyboru członków Zarządu na kolejne cztery lata. Na kolejną kadencję wybrani zostali Marcin Matysiak (prezes), Wojciech Cedro (wiceprezes), Rafał Poliszak (wiceprezes), Remigiusz Podraza (skarbnik), Marek Chełkowski (członek zarządu) oraz Sławomir Wojciechowski (członek zarządu). Skład Zarządu uzupełnili Łukasz Rybski (sekretarz), prof. Maciej Świątkowski (członek zarządu) oraz Grzegorz Manikowski (członek zarządu). Przed Zarządem KP Polonia wiele nowych zadań. Jednym z nich będzie organizacja obchodów 100-lecia klubu przypadających na rok 2020. Członkom Zarządu życzymy samych sukcesów w działaniach na rzecz naszego Klubu.